Twilight-Somrak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo

Išči
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Molly-6.wmv
Robert Pattinson-splošno Icon_minitime1Ned Jun 15, 2014 2:46 am by encvan

» GraphicRiver Wanted Facebook Timeline Cover
Robert Pattinson-splošno Icon_minitime1Sob Jun 14, 2014 9:58 pm by encvan

» GraphicRiver Wanted Facebook Timeline Cover
Robert Pattinson-splošno Icon_minitime1Sob Jun 14, 2014 9:56 pm by encvan

» Best Movie - Settembre 2011
Robert Pattinson-splošno Icon_minitime1Sob Jun 14, 2014 9:01 pm by encvan

» Xforce 2012
Robert Pattinson-splošno Icon_minitime1Sob Jun 14, 2014 8:45 pm by encvan

» {clip 3ex Irani 3gp}
Robert Pattinson-splošno Icon_minitime1Sob Jun 14, 2014 6:07 pm by encvan

» {clip 3ex Irani 3gp}
Robert Pattinson-splošno Icon_minitime1Sob Jun 14, 2014 6:06 pm by encvan

» Download Ibexpert 2013 Full Crack
Robert Pattinson-splošno Icon_minitime1Sob Jun 14, 2014 11:37 am by encvan

» Service Data BMW Motorrad RSD 12.2011
Robert Pattinson-splošno Icon_minitime1Sob Jun 14, 2014 9:32 am by encvan

Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Twilight-Somrak on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Twilight-Somrak on your social bookmarking website

Maj 2024
PonTorSreČetPetSobNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 33, dne Sob Mar 08, 2014 10:02 am
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Robert Pattinson-splošno

Go down

Robert Pattinson-splošno Empty Robert Pattinson-splošno

Objavlja  JaNa_XD_X3 Pet Apr 30, 2010 1:13 am

Robert Thomas Pattinson se je rodil 13. maja 1986 v Londonu.Njegova mama, Clare, dela v agenciji za fotomodele, njegov oče, Richard, pa iz Združenih držav Amerike uvaža avtomobile v Veliko Britanijo.Robert Pattinson se je šolal na šolah Tower House School in Harrodian SchoolS.kariero fotomodela je Robert Pattinson začel v starosti dvanajst let, vendar je s tem poslom štiri leta kasneje, torej pri šestnajstih letih, prenehal, saj ni več dobil dela. Za to krivi svoj "možati" izgled. V decembru 2008 je to tudi pojasnil: "Ko sem pri dvanajstih letih začel s tem delom, sem bil kolikor toliko visok in izgledal sem kot dekle, zato sem dobil veliko del, ker je bil v tistem obdobju moj izgled dober. Potem pa sem postal preveč fantovski in nisem več dobil del. Imel sem najbolj neuspešno kariero fotomodela!"Robert Pattinson se je pojavil na kampaniji za Hackettovo jesensko zbirko leta 2007.Robert Pattinson je s svojo igralsko kariero začel v gledališču, najprej v zaodrju, kasneje pa še z raznimi igralskimi vlogami.Igrati zna na kitaro in klavir ter sklada svojo lastno glasbo.Zapel je tudi dva soundtracka za film Somrak: "Never Think", ki jo je poleg njega napisal tudi Sam Bradley in "Let Me Sign", ki sta jo napisala Marcus Foster in Bobby Long.Robert Pattinson si je v prostem času zelo blizu s sodelavcema iz filma Harry Potter in ognjeni kelih, Katie Leung in Stanislavom Ianevskijem, dober priajtelj pa je tudi z igralsko ekipo iz filmske serije Somrak. Že nekaj časa hodi z soigralko Kristen Stewart.Je velik ljubitelj nogometnega kluba Arsenal Football Club, sicer pa sam ni "športni tip". Pravi, da rad igra pikado in plava, da pa se je na avdiciji za film Harry Potter in ognjeni kelih pretvarjal, da mu je všeč nogomet in bordanje na snegu.
JaNa_XD_X3
JaNa_XD_X3
Admin

Število prispevkov : 43
Join date : 28/04/2010
Age : 26
Kraj : šentjernej

https://1990-ks.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu